SMDJ24AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ24AH
JLCPCB Part #
C3709612
Package
DO-214AB(SMC)
Description
24V 26.7V 2uA 38.9V 5kW@10/1000us 77.1A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS