SMDJ17CAHR7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ17CAHR7G
JLCPCB Part #
C2448731
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 108.7A 17V 18.9V 1uA 27.6V 3kW Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS