SMDJ17CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ17CA
JLCPCB Part #
C3718631
Package
DO-214AB(SMC)
Description
108.7A 17V 18.9V 1uA 27.6V 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS