SMDJ14CA R7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ14CA R7G
JLCPCB Part #
C2447821
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 129.3A 14V 15.6V 1uA 23.2V 3kW Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS