SMDJ12CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ12CAH
JLCPCB Part #
C3704587
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 12V 13.3V 150.8A 19.9V 1uA 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS