SMDJ100AHR7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ100AHR7G
JLCPCB Part #
C2447564
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 100V 111V 162V 18.5A 1uA 3kW TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS