SMCJ54AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ54AH
JLCPCB Part #
C3709249
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 18A 1uA 54V 60V 87.1V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS