SMCJ51CAHR7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ51CAHR7G
JLCPCB Part #
C2447197
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 19A 1uA 51V 56.7V 82.4V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS