SMCJ43CAHR7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ43CAHR7G
JLCPCB Part #
C2447194
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 1uA 22A 43V 47.8V 69.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS