SMCJ40AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ40AH
JLCPCB Part #
C3704100
Package
DO-214AB(SMC)
Description
1.5kW 1uA 24A 40V 44.4V 64.5V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS