SMCJ33CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ33CAH
JLCPCB Part #
C3701132
Package
DO-214AB(SMC)
Description
1.5kW 29A 33V 36.7V 53.3V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS