SMCJ33CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ33CA
JLCPCB Part #
C3720047
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW@1ms 1uA 26A 33V 44.9V 59V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS