SMCJ33AHV6G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ33AHV6G
JLCPCB Part #
C484024
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 29A 33V 36.7V 53.3V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS