SMCJ24CA V6G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ24CA V6G
JLCPCB Part #
C2447359
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 24V 26.7V 38.9V 40A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS