SMCJ20AHR7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ20AHR7G
JLCPCB Part #
C2446992
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 20V 22.2V 32.4V 48A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS