SMCJ18CA V7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ18CA V7G
JLCPCB Part #
C2443772
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 18V 20V 29.2V 53A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS