SMCJ17CA V7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ17CA V7G
JLCPCB Part #
C2443745
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 17V 18.9V 27.6V 57A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS