SMCJ14CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ14CAH
JLCPCB Part #
C3699967
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 14V 15.6V 1uA 23.2V 67A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS