SMCJ13CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ13CAH
JLCPCB Part #
C3699239
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 13V 14.4V 1uA 21.5V 73A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS