SMCJ130CA V7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ130CA V7G
JLCPCB Part #
C2447248
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 130V 144V 209V 7.5A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS