SMCJ100CAHR7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMCJ100CAHR7G
JLCPCB Part #
C2447337
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 100V 111V 162V 1uA 9.7A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS