SMBJ8.5CA M4G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ8.5CA M4G
JLCPCB Part #
C2446900
Package
SMB(DO-214AA)
Description
14.4V 43A 600W 8.5V 9.44V TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS