SMBJ78CA R5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ78CA R5G
JLCPCB Part #
C2445934
Package
SMB(DO-214AA)
Description
126V 5A 600W 78V 86.7V TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS