SMBJ78CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ78CAH
JLCPCB Part #
C3703105
Package
DO-214AA(SMB)
Description
126V 1uA 5A 600W 78V 86.7V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS