SMBJ75CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ75CAH
JLCPCB Part #
C3710331
Package
DO-214AA(SMB)
Description
121V 1uA 5.2A 600W 75V 83.3V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS