SMBJ60CA R4G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ60CA R4G
JLCPCB Part #
C484022
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 107V 1uA 5.8A 600W@10/1000us 60V 81.5V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS