SMBJ58AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ58AH
JLCPCB Part #
C3711142
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 58V 6.7A 600W 64.4V 93.6V TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS