SMBJ54CAHR5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ54CAHR5G
JLCPCB Part #
C2446546
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1uA 54V 600W 60V 7.2A 87.1V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS