SMBJ51AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ51AH
JLCPCB Part #
C3710516
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 51V 56.7V 600W 7.6A 82.4V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS