SMBJ45CAHR5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ45CAHR5G
JLCPCB Part #
C2447051
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 45V 600W@10/1000us 61.1V 7.8A 80.3V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS