SMBJ43AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ43AH
JLCPCB Part #
C3704993
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 43V 47.8V 600W 69.4V 9A TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS