SMBJ30CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ30CAH
JLCPCB Part #
C3704750
Package
DO-214AA(SMB)
Description
13A 1uA 30V 36.8V 48.4V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS