SMBJ30AHM4G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ30AHM4G
JLCPCB Part #
C2445292
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 13A 1uA 30V 33.3V 48.4V 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS