SMBJ24CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ24CA
JLCPCB Part #
C3719488
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 15.4A 1uA 24V 26.7V 38.9V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS