SMBJ24AHM4G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ24AHM4G
JLCPCB Part #
C6228838
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 16A 1uA 24V 29.5V 38.9V 600W@10/1000us TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS