SMBJ20AHM4G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ20AHM4G
JLCPCB Part #
C2445304
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 19.4A 1uA 20V 22.2V 32.4V 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS