SMBJ17AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ17AH
JLCPCB Part #
C3700779
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 17V 18.9V 1uA 22.8A 27.6V 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS