SMBJ150CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ150CAH
JLCPCB Part #
C3714280
Package
DO-214AA(SMB)
Description
150V 167V 2.5A 243V 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS