SMBJ14CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ14CAH
JLCPCB Part #
C3701318
Package
DO-214AA(SMB)
Description
14V 15.6V 23.2V 27A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS