SMBJ13CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ13CA
JLCPCB Part #
C3720265
Package
DO-214AA(SMB)
Description
13V 14.4V 1uA 21.5V 27.9A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS