SMBJ130CAHR5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ130CAHR5G
JLCPCB Part #
C2446657
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 130V 144V 1uA 209V 3A 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS