SMBJ12CAHR5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ12CAHR5G
JLCPCB Part #
C2446255
Package
SMB(DO-214AA)
Description
12V 13.3V 19.9V 31A 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS