SMBJ120CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ120CAH
JLCPCB Part #
C3705283
Package
DO-214AA(SMB)
Description
120V 133V 193V 3.2A 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS