SMBJ11CA R5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ11CA R5G
JLCPCB Part #
C2444879
Package
SMB(DO-214AA)
Description
11V 12.2V 18.2V 34A 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS