SMBJ110CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ110CAH
JLCPCB Part #
C3710311
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 1uA 3.5A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS