SMBJ110CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ110CA
JLCPCB Part #
C3720823
Package
DO-214AA(SMB)
Description
110V 122V 177V 3.4A 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS