SMBJ10CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ10CA
JLCPCB Part #
C3719620
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 35.3A 5uA 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS