SMB10J9.0CAHR5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J9.0CAHR5G
JLCPCB Part #
C3698893
Description
-55℃~+175℃ 10V 10uA 15.4V 1kW 64.9A 9V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS