SMB10J30CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J30CA
JLCPCB Part #
C3714555
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 1kW 1uA 20.7A 30V 33.3V 48.4V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS