SMB10J30A R5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J30A R5G
JLCPCB Part #
C2443438
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1kW@1ms 1uA 20.7A 30V 33.3V 48.4V TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS